Zespół

Standardy działania Kancelarii, jej profesjonalizm i skuteczność wyznacza Adwokat Radca Prawny Marzena Czartoryska.


Atutem Pani Mecenas jest połączenie dogłębnej wiedzy merytorycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i kreatywnością w doradztwie prawnym, które umożliwiają rozwiązywanie najtrudniejszych problemów prawnych.

Dyrektor Zarządzający Ilona Chorzępa wraz ze swoim zespołem administracyjnym koordynuje codzienną pracę w Kancelarii.
Zespół merytoryczny Kancelarii Adwokat Marzeny Czartoryskiej stanowią przede wszystkim adwokaci, których Pani Mecenas była patronem, radcowie prawni i obecni aplikanci wysoko wyspecjalizowani w różnych dziedzinach prawa.

Z Kancelarią współpracuje szerokie grono profesorów, doktorów habilitowanych oraz doktorów, których wiedza jest niezwykle ceniona w świecie prawniczym. Zatrudnieni
w Kancelarii pracownicy znają co najmniej dwa języki obce i oprócz języka polskiego mogą porozumiewać się z Klientami w języku angielskim, rosyjskim francuskim i niemieckim.

Gwarancją profesjonalnej obsługi prawnej oferowanej przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Marzeny Czartoryskiej są prawnicy zatrudnieni w Kancelarii. Wszechstronność wykształcenia naszych pracowników jak również ich szerokie doświadczenie zawodowe umożliwiają pracę nad sprawami ze wszystkich dziedzin prawa.

 

Przez lata prowadzenia działalności doradczej Kancelaria wypracowała system pracy, który spełnia oczekiwania Klientów; jest wygodny i efektywny. Aby zapewnić klientom komfort i wysoką jakość obsługi, Kancelaria kładzie nacisk na perfekcję świadczonych usług oraz na zaangażowanie, uczciwość i wrażliwość na potrzeby Klienta.