Opinie
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anuluj

Dodaj opinię

Średnia ocena:  
 37
Monika

Z całego serca pragnę podziękować Pani Mecenas za wspaniałą pracę, jaką wykonała w moim imieniu. Jej merytoryczne podejście do sprawy, jak i pełne zaangażowanie jest nieocenione. Nie dość, że Pani Marzena jest wykwalifikowanym prawnikiem, to również dobrym psychologiem, bowiem nie pozwoliła mi się złamać, gdy nadszedł moment zwątpienia. Cały zespół dodawał mi otuchy na każdym etapie, co wzmocniło mnie psychicznie i zachęciło do walki o swoje. Dzięki profesjonalizmowi jakim emanuje, podczas rozprawy czułam się bezpieczne i wiedziałam, że jest przy mnie właściwa osoba, która będzie walczyć razem ze mną do końca.Mimo, iż nie życzę nikomu trudnych i nieprzyjemnych spraw związanych z prawem, to wiem, że niekiedy jest to nieuniknione i dlatego na swoim przykładzie niezmiernie cieszę się, że trafiłam do Pani Mecenas Marzeny Czartoryskiej i każdemu innemu, w tych trudnych, życiowych sprawach POLECAM zapukać po pomoc do drzwi Jej kancelarii. Dziękuję Pani oraz zespołowi za ciężką pracę i wsparcie jakiego Panie mi udzieliły, ale nie tylko. Dziękuję jeszcze za to, że udowodniła mi Pani, że warto walczyć o swoje, przez co stałam się silniejsza.

Elżbieta

Polecam Panią Mecenas Marzenę Czartoryską. Prowadziła moją sprawę gdzie przeciwnikiem był sędzia, profesor prawa. Zawsze była bardzo dobrze przygotowana do sprawy, profesjonalna i zaangażowana. Skrupulatnie przygotowywała mnie do każdej z rozpraw. Poświeciła mi taką ilość czasu, jakiej potrzebowałam. Pani Mecenas nie tylko pomogła mi wygrać sprawę ale również przywróciła mi wiarę w sama siebie.Jeszcze raz bardzo Pani dziękuję.

Małgorzata M.

Pani Mecenas Marzena Czartoryska jest bardzo profesjonalnym i godnym polecenia Adwokatem. Podczas sprawy rozwodowej dawała mi bardzo duże poczucie bezpieczeństwa. Jest osobą bardzo miłą, otwartą, konkretną, a przede wszystkim wspaniałym człowiekiem .Serdecznie pozdrawiam Panią Mecenas i życzę dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.

Halina M.

Pani Mecenas Czartoryska prowadziła moją sprawę, sprawę bardzo trudną z bankiem o kredyt. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Mecenas Czartoryskiej na 1000%. Szczerze polecam uslugi Kancelarii Mec. Czartoryskiej.

Jolanta W.

Profesjonalna obsługa. Dziękuję Pani Mecenas za profesjonalną obsługę podczas prowadzenia mojej sprawy o rozwód. Uzyskałam rozwód z orzeczeniem o winie męża. Pani Mecenas pomogła mi się "pozbierać" gdy emocjonalnie byłam całkowicie rozsypana. Serdecznie dziękuję i polecam bez zastrzeżeń.

Małgorzata

Serdecznie dziękuję Pani Marzenie Czartoryskiej za ogromne zaangażowanie i profesjonalizm jakimi wykazała się podczas prowadzenia mojej skomplikowanej sprawy, która zakończyła się sukcesem. Pani Mecenas jest osobą bardzo uczciwą i rzetelną. Daje klientowi poczucie bezpieczeństwa. Mam do niej ogromny szacunek i zaufanie.Jej fachowe porady pozwoliły mi podjąć kilka trafnych decyzji życiowych. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z doskonałej pomocy prawnej, to gorąco polecam Kancelarię Adwokacką Marzeny Czartoryskiej.Małgorzata

Robert

Po raz drugi Pani Mecenas Marzena Czartoryska była moim pełnomocnikiem, ale teraz w sprawie o zachowek. Właśnie przed chwilą, odebrałem wszystkie dokumenty po zakończonej sprawie.Chciałbym jeszcze raz bardzo podziękować i polecić Panią Mecenas. W trakcie rozpraw sądowych siedząca przy mnie Pani Mecenas, dawała mi poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie mojej sprawy.Jeszcze raz dziękuję i życzę dalszych sukcesów zawodowych.

Jan Czerniakiewicz

Pani Mecenas Marzena Czartoryska to wzorowy adwokat i radca prawny. Kompetencje i kwalifikacje prawnicze łączy z etyką zawodową. Trzykrotnie korzystałem z pomocy prawnej przedsądowej, jak i sądowej. Zawsze występowało perfekcyjne znawstwo prawa oraz pouczające jego zastosowanie w ujęciu interdyscyplinarnym.Prof. dr hab. Jan Czerniakiewicz

Grażyna W

Witam serdecznie, szczerze polecam wszystkim Panią mecenas Marzenę Czartoryską.Dlaczego? Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie swoim profesjonalizmem i bardzo merytorycznym podejściem do sprawy. Świetny fachowiec, pomocna, miła, otwarta i sympatyczna. Bardzo życiowa kobieta Słowna uczciwa, zaangażowana, mająca dużą wiedzę praktyczną - cierpliwie wszystko potrafi wytłumaczyć. Mecenas poświęciła mi dużo czasu i była ciągle do mojej dyspozycji - dziękuję za bardzo udaną współpracę oraz pomoc.

Wiola

Chciałam wyrazić moje serdeczne podziękowanie Pani Adwokat Marzenie Czartoryskiej za jej ogromne zaangażowanie w moją sprawę rozwodową a obecnie o podział majątku. Pani Mecenas jest Adwokatem z powołania, któremu przede wszystkim zależy na usatysfakcjonowaniu swojego Klienta. Profesjonalna, kompetentna, rzetelna, ludzka, elastyczna, słowna, dopinająca sprawy na ostatni guzik. Podczas mojej sprawy rozwodowej była dla mnie ogromnym wsparciem. Pokazała, że nie można się poddawać, nawet jeżeli ma się do czynienia z tak strasznym człowiekiem jak mój mąż. Jednym słowem Pani Mecenas to wspaniały człowiek i Adwokat. Serdecznie polecam i gorąco pozdrawiam.

Jolanta Pacholska

Pani Mec. Marzena Czartoryska zasługuje na wszystkie słowa uznania i wdzięczności. Jej profesjonalizm i niezwykła kultura osobista, dawały mi poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie mojej sprawy rozwodowej, którą prowadziła (była moim pełnomocnikiem). Mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością, że pani mecenas wie co robi, podejmuje słuszne decyzje, potrafi „zebrać do kupy” rozsypującego się emocjonalnie klienta, wytworzyć atmosferę bliskości i zaufania. Poczucie bezpieczeństwa które dawała jej profesjonalna, a jednocześnie bardzo serdeczna postawa, pozwoliły mi przejść przez ten proces bez załamania nerwowego i bez utraty poczucia własnej wartości, o co w zaistniałej sytuacji nie było trudno. Wsparcie którego mi udzielała było równie ważne jak posiadane przez panią mecenas wiedza i umiejętności, które pozwoliły zakończyć sprawę wyrokiem sprawiedliwym, czyli satysfakcjonującym. Polecam bez zastrzeżeń

Marcin

Polecam wszystkim uslugi pani Mecenas Marzeny Czartoryskiej. Prowadziła moją bardzo trudno sprawę, która zakończyła się sukcesem. Pani Marzena jest znakomitym fachowcem, kompetentna, zawsze bardzo dobrze przygotowana. Pani Mecenas jak i kancelaria tworzą skuteczny zespół godny polecenia.

Artur

Pani Mecenas jest osobą, której kilka lat temu zaufałem i nigdy przez chwilę tego nie żałowałem. I nie piszę tego dlatego, że sprawa zakończyła się pełnym sukcesem. Panią Mecenas jest osobą bardzo zaangażowaną (!) i profesjonalną. Na każdym etapie procesu czułem wsparcie. Dziękuję!

Artur

Kilka lat temu zaufałem Pani Mecenas i to była znakomita decyzja. I nie piszę tego dlatego, że sprawy zostały wygrane. To w mojej ocenie pracy Pani Mecenas bez znaczenia. Piszę to ponieważ w każdej chwili trwania procesu miałem poczucie, że na sali jest ze mną "bratnia dusza", która nie reprezentuje mnie z obowiązku. Ale rzeczywiście chce mi pomóc!

Arnikona

Przepiękna uroda to fakt ale to wybitna operatywność procesowa i znajomość prawa u Pani Marzeny przedkłada się na to, ze jest faktycznie Skutecznym Adwokatem

Andrzej P.

Podziękowanie dla Pani Mecenas Marzeny Czartoryskiej i Jej Kancelarii Adwokackiej za rzetelne i profesjonalne reprezentowanie mnie w trudnych sprawach przed Sądem Cywilnym i Sądem Pracy. Pani Marzena Czartoryska reprezentuje wysoki poziom wiedzy prawniczej i jest zaangażowana w realizację powierzonych zleceń, co przynosi efekty w prawidłowym działaniu i skuteczności podejmowanych czynności czyli wygrane sprawy. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń z Panią Mecenas mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, iż Kancelaria Adwokacka Marzena Czartoryska jest solidna i godna zarekomendowania, świadcząca swoje usługi w sposób rzetelny i kompleksowy. Polecam.

Robert

Pani Mecenas Marzena Czartoryska była moim pełnomocnikiem. Sprawa w sądzie trwała trzy lata i wreszcie jest zwycięstwo, zapada sprawiedliwy wyrok. Wszystko to zasługa „mojej” Pani Mecenas. Jej profesjonalizm, kompetencje, doświadczenie, wiedza prawnicza przyczyniły się do pomyślnego zakończenia. Kłaniam się nisko Pani Mecenas i z całego serca bardzo, bardzo dziękuję. Poza tym to osoba mająca wysoką kulturę osobistą, bardzo dyskretna, serdeczna i przyjazna w kontakcie. Mimo dużego stresu w czasie rozpraw, przy boku Pani Mecenas czułem się zawsze bezpiecznie. To osoba godna zaufania i polecenia, jeszcze raz dziękuję i życzę dalszych sukcesów.

AniaZuzanna

Skutecznie, konkretnie, profesjonalnie. Pani Mecenas Marzena Czartoryska to osoba godna polecenia, doskonały adwokat, bardzo zaangażowana w prowadzoną sprawę. Z pomocą Pani Mecenas trudne sprawy mają pomyślne zakończenie, tak jak to było w moim przypadku. Bardzo dziękuję.

Krzysztof

Pani Mecenas Marzena Czartoryska była pełnomocnikiem moim i mojej żony. Sprawę przeprowadziła w sposób bardzo skuteczny, kompetentny i niezwykle fachowy. Dzięki jej poradom zgromadziliśmy niezbędną dokumentację, co pozwoliło na przygotowanie przez Panią Mecenas szczegółowego wniosku. Dzięki jej działaniom, poradom, które okazały się niezwykle ważne i pomocne, sprawa w sądzie mogła odbyć się szybko i uzyskaliśmy korzystne dla nas orzeczenie. Pani Mecenas jest osobą w pełni godną zaufania i polecenia. Dziękujemy jeszcze raz za tak sprawne przeprowadzenie sprawy.

Warszawianka1

Pani Mecenas Czartoryska pełniła nie tylko rolę mojego pełnomocnika, ale jednocześnie powiernika, w tak trudnej dla mnie sprawie rozwodowej. Roznieciła we mnie wolę walki o prawa dzieci a przede wszystkim o swoje. Sprawa była poprowadzona perfekcyjnie począwszy od odpowiedzi na pisma procesowe, a na samej rozprawie skończywszy. Na każdym etapie postępowania byłam informowana o postępie sprawy oraz zostałam przygotowana do samej rozprawy co jest niezwykle istotne, szczególnie, że każda rozprawa wiąże się z ogromnym stresem. Sprawa zakończyła się ogromnym sukcesem (w I i II instancji) - dzięki Pani Mecenas. Profesjonalistka, bardzo konkretna, potrafiąca słuchać. Reprezentująca najwyższe standardy zawodowe. Osoba godna zaufania i polecenia. Dziękuję Pani Mecenas!!!

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»