Opinie
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anuluj

Dodaj opinię

Średnia ocena:  
 44
Krystian

Profesjonalna i godna polecenia kancelaria adwokacka.Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej porady i pomocy w mojej sprawie.Pani Mecenas Czartoryska to adwokat profesjonalny pod każdym względem serdecznie polecam.Krystian.

Lucyna Pawelec

Korzystając z usług Kancelarii Adwokat Marzeny Czartoryskiej jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej porady i pomocy w mojej sprawie. Na każdym etapie sprawy czułam się zaopiekowana, byłam cały czas w kontakcie z Kancelarią i na bieżąco o wszystkim informowana. Moja sprawa została pozytywnie zakończona z czego jestem bardzo zadowolona. Serdecznie dziękuje Pani Mecenas.

Anna G,

W Kancelarii Mecenas Marzeny Czartoryskiej uzyskałam profesjonalną pomocl pozytywne załatwienie mojej sprawy.Polecam usługi Pani Mecenas Czartoryskiej przy współudziale przemiłegozespołu.Pozdrawiam A,G.

Kazimiera Wawer

Pani Mecenas prowadziła moje 2 bardzo trudne sprawy o zasiedzenie i zniesienie współwłasności, które zakończyły się sukcesem. Szczerze Pani Mecenas dziękuję za pełne poświęcenie i profesjonalizm. Gorąco polecam Panią Mecenas Marzenę Czartoryską i cały Zespół Kancelarii.

Arek

Szanowni Państwo,wszyscy którzy szukacie pomocy w rozwiązaniu i poukładaniu własnych, trudnych spraw trafiliście bardzo dobrze!Pani Mecenas Czartoryska to adwokat profesjonalny pod każdym względem. Doskonale przygotowana zawodowo, z ogromnym zasobem wiedzy przepisów prawa, doświadczeniem życiowym ale również z dużą empatią dla klienta. Zaangażowana i przekazująca pozytywną energię, potrafi ocenić w jaki sposób skutecznie poprowadzić sprawę jak również wysłuchać i wesprzeć dobrym słowem.Trafiłem do Pani Mecenas załamany i poszarpany emocjonalnie i finansowo. Kompleksowe podejście do moich spraw jako adwokat ale i tak po prostu po ludzku, bagaż doświadczeń zawodowych i osobistych Pani Mecenas pozwolił mi uwierzyć, że jeszcze może być dobrze.Oprócz „Kapitana na tym pokładzie – kancelaria", Pani Mecenas jest wspierana przez profesjonalny, doskonale przygotowany i uzupełniający się zespół.100% skuteczności!!! Gorąco polecam!!!

Viktoriia Smolak

Profesjonalna i godna polecenia kancelaria adwokacka. Pani mecenas Marzena Czartoryska daję duże wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Przygotowanie do spraw na najwyższym poziomie, co daję rezultat wygranej. Z własnego doświadczenia serdecznie polecam do spraw rozwodowych. Przed zgłoszeniem się do Pani mecenas Marzeny Czartoryskiej, miałam już wcześniej trzech pełnomocników, ale po współpracy z Panią mecenas już wiem że w razie dalszej potrzeby nikt inny. Konkretna, rzeczowa ,profesjonalna i bardzo zaangażowana w wykonanie swojej pracy osoba. Bardzo dobry kontakt z kancelarią, jak i z samą Panią mecenas (zawszę pod telefonem). Przyzwoite i uczciwe koszty za usługę. Sprawa rozwodowa oczywiście wygrana z orzeczeniem o winie męża. Pani mecenas przede wszystkim jest osobą której można w pełni zaufać, zna się na swojej pracy i ma ogromne doświadczenie. Bardzo dziękuję Pani mecenas za okazane wsparcie i pozytywne nastawienie. Pozdrawiam Viktoriia S.

Monika Brzóska

Pani Mecenas Marzena Czartoryska prowadziła kilka moich spraw, zarówno przed Sądem Rejonowym, Okręgowym jak i Apelacyjnym. Dzięki jej profesjonalizmowi, zaangażowaniu i kompetencji wszystkie z nich zakończyły się pełnym sukcesem. Pani Mecenas wyróżnia niezwykłe wyczucie zarówno kierunków argumentacji jakie może przyjąć druga strona sporu, jak i prawdopodobnych kierunków decyzji składu sędziowskiego. Powyższe na pewno wynika z wieloletniego doświadczenia Pani Mecenas, ale również z niezwykle szerokiej znajomości przepisów prawa oraz być może również 'kobiecej intuicji' :). Pani Mecenas Marzena Czartoryska to kobieta o bardzo wysokiej inteligencji emocjonalnej, dzięki jej empatii klient ma poczucie pełnego zrozumienia, a na sali sądowej czuje się w jej obecności niezwykle komfortowo i bezpiecznie. Jest pewien, że może w pełni zaufać jej wiedzy i doświadczeniu. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Mecenas Czartoryską każdemu poszukującemu skutecznego, kompetentnego, a przy tym sympatycznego adwokata. Dziękuję Pani Mecenas!

Monika

Z całego serca pragnę podziękować Pani Mecenas za wspaniałą pracę, jaką wykonała w moim imieniu. Jej merytoryczne podejście do sprawy, jak i pełne zaangażowanie jest nieocenione. Nie dość, że Pani Marzena jest wykwalifikowanym prawnikiem, to również dobrym psychologiem, bowiem nie pozwoliła mi się złamać, gdy nadszedł moment zwątpienia. Cały zespół dodawał mi otuchy na każdym etapie, co wzmocniło mnie psychicznie i zachęciło do walki o swoje. Dzięki profesjonalizmowi jakim emanuje, podczas rozprawy czułam się bezpieczne i wiedziałam, że jest przy mnie właściwa osoba, która będzie walczyć razem ze mną do końca.Mimo, iż nie życzę nikomu trudnych i nieprzyjemnych spraw związanych z prawem, to wiem, że niekiedy jest to nieuniknione i dlatego na swoim przykładzie niezmiernie cieszę się, że trafiłam do Pani Mecenas Marzeny Czartoryskiej i każdemu innemu, w tych trudnych, życiowych sprawach POLECAM zapukać po pomoc do drzwi Jej kancelarii. Dziękuję Pani oraz zespołowi za ciężką pracę i wsparcie jakiego Panie mi udzieliły, ale nie tylko. Dziękuję jeszcze za to, że udowodniła mi Pani, że warto walczyć o swoje, przez co stałam się silniejsza.

Elżbieta

Polecam Panią Mecenas Marzenę Czartoryską. Prowadziła moją sprawę gdzie przeciwnikiem był sędzia, profesor prawa. Zawsze była bardzo dobrze przygotowana do sprawy, profesjonalna i zaangażowana. Skrupulatnie przygotowywała mnie do każdej z rozpraw. Poświeciła mi taką ilość czasu, jakiej potrzebowałam. Pani Mecenas nie tylko pomogła mi wygrać sprawę ale również przywróciła mi wiarę w sama siebie.Jeszcze raz bardzo Pani dziękuję.

Małgorzata M.

Pani Mecenas Marzena Czartoryska jest bardzo profesjonalnym i godnym polecenia Adwokatem. Podczas sprawy rozwodowej dawała mi bardzo duże poczucie bezpieczeństwa. Jest osobą bardzo miłą, otwartą, konkretną, a przede wszystkim wspaniałym człowiekiem .Serdecznie pozdrawiam Panią Mecenas i życzę dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.

Halina M.

Pani Mecenas Czartoryska prowadziła moją sprawę, sprawę bardzo trudną z bankiem o kredyt. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Mecenas Czartoryskiej na 1000%. Szczerze polecam uslugi Kancelarii Mec. Czartoryskiej.

Jolanta W.

Profesjonalna obsługa. Dziękuję Pani Mecenas za profesjonalną obsługę podczas prowadzenia mojej sprawy o rozwód. Uzyskałam rozwód z orzeczeniem o winie męża. Pani Mecenas pomogła mi się "pozbierać" gdy emocjonalnie byłam całkowicie rozsypana. Serdecznie dziękuję i polecam bez zastrzeżeń.

Małgorzata

Serdecznie dziękuję Pani Marzenie Czartoryskiej za ogromne zaangażowanie i profesjonalizm jakimi wykazała się podczas prowadzenia mojej skomplikowanej sprawy, która zakończyła się sukcesem. Pani Mecenas jest osobą bardzo uczciwą i rzetelną. Daje klientowi poczucie bezpieczeństwa. Mam do niej ogromny szacunek i zaufanie.Jej fachowe porady pozwoliły mi podjąć kilka trafnych decyzji życiowych. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z doskonałej pomocy prawnej, to gorąco polecam Kancelarię Adwokacką Marzeny Czartoryskiej.Małgorzata

Robert

Po raz drugi Pani Mecenas Marzena Czartoryska była moim pełnomocnikiem, ale teraz w sprawie o zachowek. Właśnie przed chwilą, odebrałem wszystkie dokumenty po zakończonej sprawie.Chciałbym jeszcze raz bardzo podziękować i polecić Panią Mecenas. W trakcie rozpraw sądowych siedząca przy mnie Pani Mecenas, dawała mi poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie mojej sprawy.Jeszcze raz dziękuję i życzę dalszych sukcesów zawodowych.

Jan Czerniakiewicz

Pani Mecenas Marzena Czartoryska to wzorowy adwokat i radca prawny. Kompetencje i kwalifikacje prawnicze łączy z etyką zawodową. Trzykrotnie korzystałem z pomocy prawnej przedsądowej, jak i sądowej. Zawsze występowało perfekcyjne znawstwo prawa oraz pouczające jego zastosowanie w ujęciu interdyscyplinarnym.Prof. dr hab. Jan Czerniakiewicz

Grażyna W

Witam serdecznie, szczerze polecam wszystkim Panią mecenas Marzenę Czartoryską.Dlaczego? Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie swoim profesjonalizmem i bardzo merytorycznym podejściem do sprawy. Świetny fachowiec, pomocna, miła, otwarta i sympatyczna. Bardzo życiowa kobieta Słowna uczciwa, zaangażowana, mająca dużą wiedzę praktyczną - cierpliwie wszystko potrafi wytłumaczyć. Mecenas poświęciła mi dużo czasu i była ciągle do mojej dyspozycji - dziękuję za bardzo udaną współpracę oraz pomoc.

Wiola

Chciałam wyrazić moje serdeczne podziękowanie Pani Adwokat Marzenie Czartoryskiej za jej ogromne zaangażowanie w moją sprawę rozwodową a obecnie o podział majątku. Pani Mecenas jest Adwokatem z powołania, któremu przede wszystkim zależy na usatysfakcjonowaniu swojego Klienta. Profesjonalna, kompetentna, rzetelna, ludzka, elastyczna, słowna, dopinająca sprawy na ostatni guzik. Podczas mojej sprawy rozwodowej była dla mnie ogromnym wsparciem. Pokazała, że nie można się poddawać, nawet jeżeli ma się do czynienia z tak strasznym człowiekiem jak mój mąż. Jednym słowem Pani Mecenas to wspaniały człowiek i Adwokat. Serdecznie polecam i gorąco pozdrawiam.

Jolanta Pacholska

Pani Mec. Marzena Czartoryska zasługuje na wszystkie słowa uznania i wdzięczności. Jej profesjonalizm i niezwykła kultura osobista, dawały mi poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie mojej sprawy rozwodowej, którą prowadziła (była moim pełnomocnikiem). Mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością, że pani mecenas wie co robi, podejmuje słuszne decyzje, potrafi „zebrać do kupy” rozsypującego się emocjonalnie klienta, wytworzyć atmosferę bliskości i zaufania. Poczucie bezpieczeństwa które dawała jej profesjonalna, a jednocześnie bardzo serdeczna postawa, pozwoliły mi przejść przez ten proces bez załamania nerwowego i bez utraty poczucia własnej wartości, o co w zaistniałej sytuacji nie było trudno. Wsparcie którego mi udzielała było równie ważne jak posiadane przez panią mecenas wiedza i umiejętności, które pozwoliły zakończyć sprawę wyrokiem sprawiedliwym, czyli satysfakcjonującym. Polecam bez zastrzeżeń

Marcin

Polecam wszystkim uslugi pani Mecenas Marzeny Czartoryskiej. Prowadziła moją bardzo trudno sprawę, która zakończyła się sukcesem. Pani Marzena jest znakomitym fachowcem, kompetentna, zawsze bardzo dobrze przygotowana. Pani Mecenas jak i kancelaria tworzą skuteczny zespół godny polecenia.

Artur

Pani Mecenas jest osobą, której kilka lat temu zaufałem i nigdy przez chwilę tego nie żałowałem. I nie piszę tego dlatego, że sprawa zakończyła się pełnym sukcesem. Panią Mecenas jest osobą bardzo zaangażowaną (!) i profesjonalną. Na każdym etapie procesu czułem wsparcie. Dziękuję!

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»