Opinie
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anuluj

Dodaj opinię

Średnia ocena:  
 33
Małgorzata

Serdecznie dziękuję Pani Marzenie Czartoryskiej za ogromne zaangażowanie i profesjonalizm jakimi wykazała się podczas prowadzenia mojej skomplikowanej sprawy, która zakończyła się sukcesem. Pani Mecenas jest osobą bardzo uczciwą i rzetelną. Daje klientowi poczucie bezpieczeństwa. Mam do niej ogromny szacunek i zaufanie.Jej fachowe porady pozwoliły mi podjąć kilka trafnych decyzji życiowych. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z doskonałej pomocy prawnej, to gorąco polecam Kancelarię Adwokacką Marzeny Czartoryskiej.Małgorzata

Robert

Po raz drugi Pani Mecenas Marzena Czartoryska była moim pełnomocnikiem, ale teraz w sprawie o zachowek. Właśnie przed chwilą, odebrałem wszystkie dokumenty po zakończonej sprawie.Chciałbym jeszcze raz bardzo podziękować i polecić Panią Mecenas. W trakcie rozpraw sądowych siedząca przy mnie Pani Mecenas, dawała mi poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie mojej sprawy.Jeszcze raz dziękuję i życzę dalszych sukcesów zawodowych.

Jan Czerniakiewicz

Pani Mecenas Marzena Czartoryska to wzorowy adwokat i radca prawny. Kompetencje i kwalifikacje prawnicze łączy z etyką zawodową. Trzykrotnie korzystałem z pomocy prawnej przedsądowej, jak i sądowej. Zawsze występowało perfekcyjne znawstwo prawa oraz pouczające jego zastosowanie w ujęciu interdyscyplinarnym.Prof. dr hab. Jan Czerniakiewicz

Grażyna W

Witam serdecznie, szczerze polecam wszystkim Panią mecenas Marzenę Czartoryską.Dlaczego? Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie swoim profesjonalizmem i bardzo merytorycznym podejściem do sprawy. Świetny fachowiec, pomocna, miła, otwarta i sympatyczna. Bardzo życiowa kobieta Słowna uczciwa, zaangażowana, mająca dużą wiedzę praktyczną - cierpliwie wszystko potrafi wytłumaczyć. Mecenas poświęciła mi dużo czasu i była ciągle do mojej dyspozycji - dziękuję za bardzo udaną współpracę oraz pomoc.

Wiola

Chciałam wyrazić moje serdeczne podziękowanie Pani Adwokat Marzenie Czartoryskiej za jej ogromne zaangażowanie w moją sprawę rozwodową a obecnie o podział majątku. Pani Mecenas jest Adwokatem z powołania, któremu przede wszystkim zależy na usatysfakcjonowaniu swojego Klienta. Profesjonalna, kompetentna, rzetelna, ludzka, elastyczna, słowna, dopinająca sprawy na ostatni guzik. Podczas mojej sprawy rozwodowej była dla mnie ogromnym wsparciem. Pokazała, że nie można się poddawać, nawet jeżeli ma się do czynienia z tak strasznym człowiekiem jak mój mąż. Jednym słowem Pani Mecenas to wspaniały człowiek i Adwokat. Serdecznie polecam i gorąco pozdrawiam.

Jolanta Pacholska

Pani Mec. Marzena Czartoryska zasługuje na wszystkie słowa uznania i wdzięczności. Jej profesjonalizm i niezwykła kultura osobista, dawały mi poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie mojej sprawy rozwodowej, którą prowadziła (była moim pełnomocnikiem). Mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością, że pani mecenas wie co robi, podejmuje słuszne decyzje, potrafi „zebrać do kupy” rozsypującego się emocjonalnie klienta, wytworzyć atmosferę bliskości i zaufania. Poczucie bezpieczeństwa które dawała jej profesjonalna, a jednocześnie bardzo serdeczna postawa, pozwoliły mi przejść przez ten proces bez załamania nerwowego i bez utraty poczucia własnej wartości, o co w zaistniałej sytuacji nie było trudno. Wsparcie którego mi udzielała było równie ważne jak posiadane przez panią mecenas wiedza i umiejętności, które pozwoliły zakończyć sprawę wyrokiem sprawiedliwym, czyli satysfakcjonującym. Polecam bez zastrzeżeń

Marcin

Polecam wszystkim uslugi pani Mecenas Marzeny Czartoryskiej. Prowadziła moją bardzo trudno sprawę, która zakończyła się sukcesem. Pani Marzena jest znakomitym fachowcem, kompetentna, zawsze bardzo dobrze przygotowana. Pani Mecenas jak i kancelaria tworzą skuteczny zespół godny polecenia.

Artur

Pani Mecenas jest osobą, której kilka lat temu zaufałem i nigdy przez chwilę tego nie żałowałem. I nie piszę tego dlatego, że sprawa zakończyła się pełnym sukcesem. Panią Mecenas jest osobą bardzo zaangażowaną (!) i profesjonalną. Na każdym etapie procesu czułem wsparcie. Dziękuję!

Artur

Kilka lat temu zaufałem Pani Mecenas i to była znakomita decyzja. I nie piszę tego dlatego, że sprawy zostały wygrane. To w mojej ocenie pracy Pani Mecenas bez znaczenia. Piszę to ponieważ w każdej chwili trwania procesu miałem poczucie, że na sali jest ze mną "bratnia dusza", która nie reprezentuje mnie z obowiązku. Ale rzeczywiście chce mi pomóc!

Arnikona

Przepiękna uroda to fakt ale to wybitna operatywność procesowa i znajomość prawa u Pani Marzeny przedkłada się na to, ze jest faktycznie Skutecznym Adwokatem

Andrzej P.

Podziękowanie dla Pani Mecenas Marzeny Czartoryskiej i Jej Kancelarii Adwokackiej za rzetelne i profesjonalne reprezentowanie mnie w trudnych sprawach przed Sądem Cywilnym i Sądem Pracy. Pani Marzena Czartoryska reprezentuje wysoki poziom wiedzy prawniczej i jest zaangażowana w realizację powierzonych zleceń, co przynosi efekty w prawidłowym działaniu i skuteczności podejmowanych czynności czyli wygrane sprawy. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń z Panią Mecenas mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, iż Kancelaria Adwokacka Marzena Czartoryska jest solidna i godna zarekomendowania, świadcząca swoje usługi w sposób rzetelny i kompleksowy. Polecam.

Robert

Pani Mecenas Marzena Czartoryska była moim pełnomocnikiem. Sprawa w sądzie trwała trzy lata i wreszcie jest zwycięstwo, zapada sprawiedliwy wyrok. Wszystko to zasługa „mojej” Pani Mecenas. Jej profesjonalizm, kompetencje, doświadczenie, wiedza prawnicza przyczyniły się do pomyślnego zakończenia. Kłaniam się nisko Pani Mecenas i z całego serca bardzo, bardzo dziękuję. Poza tym to osoba mająca wysoką kulturę osobistą, bardzo dyskretna, serdeczna i przyjazna w kontakcie. Mimo dużego stresu w czasie rozpraw, przy boku Pani Mecenas czułem się zawsze bezpiecznie. To osoba godna zaufania i polecenia, jeszcze raz dziękuję i życzę dalszych sukcesów.

AniaZuzanna

Skutecznie, konkretnie, profesjonalnie. Pani Mecenas Marzena Czartoryska to osoba godna polecenia, doskonały adwokat, bardzo zaangażowana w prowadzoną sprawę. Z pomocą Pani Mecenas trudne sprawy mają pomyślne zakończenie, tak jak to było w moim przypadku. Bardzo dziękuję.

Krzysztof

Pani Mecenas Marzena Czartoryska była pełnomocnikiem moim i mojej żony. Sprawę przeprowadziła w sposób bardzo skuteczny, kompetentny i niezwykle fachowy. Dzięki jej poradom zgromadziliśmy niezbędną dokumentację, co pozwoliło na przygotowanie przez Panią Mecenas szczegółowego wniosku. Dzięki jej działaniom, poradom, które okazały się niezwykle ważne i pomocne, sprawa w sądzie mogła odbyć się szybko i uzyskaliśmy korzystne dla nas orzeczenie. Pani Mecenas jest osobą w pełni godną zaufania i polecenia. Dziękujemy jeszcze raz za tak sprawne przeprowadzenie sprawy.

Warszawianka1

Pani Mecenas Czartoryska pełniła nie tylko rolę mojego pełnomocnika, ale jednocześnie powiernika, w tak trudnej dla mnie sprawie rozwodowej. Roznieciła we mnie wolę walki o prawa dzieci a przede wszystkim o swoje. Sprawa była poprowadzona perfekcyjnie począwszy od odpowiedzi na pisma procesowe, a na samej rozprawie skończywszy. Na każdym etapie postępowania byłam informowana o postępie sprawy oraz zostałam przygotowana do samej rozprawy co jest niezwykle istotne, szczególnie, że każda rozprawa wiąże się z ogromnym stresem. Sprawa zakończyła się ogromnym sukcesem (w I i II instancji) - dzięki Pani Mecenas. Profesjonalistka, bardzo konkretna, potrafiąca słuchać. Reprezentująca najwyższe standardy zawodowe. Osoba godna zaufania i polecenia. Dziękuję Pani Mecenas!!!

Arek

Uzasadnienie: Pania Marzene polecila mi sasiadka ktora korzystala z uslug tej Pani przy 2 wygranych swoich sprawach.Z moich spostrzezen moge napisac ze jest to bardzo dobry i kompetentny adwokat ktory dba o wszystkie najdrobniejsze szczegoly.Moja sprawa zakonczyla sie kleska strony pozywajacej a wysokosc zasadzonych alimentow przez sad jest taka jaka chcialem placic dobrowolnie.PolecamJakość usług: Wysoka

Agnieszka1973

Dzięki Pani Mecenas Marzenie Czartoryskiej uwierzyłam w sprawiedliwość. Oczywiście sprawa moja zakończyła się sukcesem (a do łatwych nie należała). Pełniąc funkcje mojego Pełnomocnika, Pani Mecenas wykazała się niesamowitą skutecznością, terminowością, kreatywnością oraz zrozumieniem i zaangażowaniem. W mojej opinii, porady udzielane przez Panią Mecenas były wynikiem dokładnej analizy przedstawionej sprawy. Przy rozwiązywaniu problemów, dokładała wszelkich starań, aby problem rozwiązać skutecznie i z korzyścią dla mnie. Według mnie, Pani Mecenas jest osobą reprezentującą najwyższe standardy zawodowe. To osoba godna zaufania i polecenia, z ogromną wiedzą prawniczą, bardzo kompetentna, sumienna, zaangażowana i mająca wysoką kulturę osobistą. Polecam korzystanie z usług świadczonych przez Kancelarię Pani Mecenas Marzeny Czartoryskiej. Serdecznie dziękuję Pani Mecenas!

Marek Wronkowski

Pani adwokat prowadziła moją sprawę rozwodową na przełomie 2012/2013 r. Jestem pełen uznania za profesjonalizm, zaangażowanie, rzetelność. Co za tym idzie skuteczność. Z szacunkiem

BASI_A

Wielki ukłon składam Pani Mecenas Marzenie Czartoryskiej za Jej profesjonalizm, zaangażowanie, kompetencje i perfekcyjne prowadzenie spraw. Jest niezwykłą kobietą. Bardzo serdeczna w kontakcie, obowiązkowa, sumienna oraz nadwyraz ludzka. Doskonała współpraca, dyskrecja Pani Mecenas to atuty godne polecenia. Dziękuję za skuteczne zakończenie dla mnie naprawdę bardzo trudnych spraw. Z całego serca życzę Pani Mecenas i całemu Zespołowi Kancelarii Adwokackiej Adwokat Marzeny Czartoryskiej dalszych sukcesów. Dziękuję.

warszawianka1

Pani Mecenas Czartoryska pełniła nie tylko rolę mojego pełnomocnika, ale jednocześnie powiernika, w tak trudnej dla mnie sprawie rozwodowej. Roznieciła we mnie wolę walki o prawa dzieci a przede wszystkim o swoje. Sprawa była poprowadzona perfekcyjnie począwszy od odpowiedzi na pisma procesowe, a na samej rozprawie skończywszy. Na każdym etapie postępowania byłam informowana o postępie sprawy oraz zostałam przygotowana do samej rozprawy co jest niezwykle istotne, szczególnie, że każda rozprawa wiaże się z ogromnym stresem. Sprawa zakończyła się ogromnym sukcesem, dzięki Pani Mecenas. Profesjonalistka, bardzo konkretna, potrafiąca słuchać. Reprezentująca najwyższe standardy zawodowe. Osoba godna zaufania i polecenia. Dziekuję Pani Mecenas!!!

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»